niedziela, 28 lipca 2013

Śluby, śluby...

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za cudownie miłe i sympatyczne posty na temat oprawionych obrazów. Jeśli mam być szczera, bardziej podoba mi się kot, niż kwiaty. Trudno mi było rozstać się z futrzakiem, ale na pocieszenie mogę go często oglądać, bo wisi w miejscu, w którym często bywam :) A propos kotów - nie wiem, co się z tymi ludźmi dzieje, chyba mózgi gdzieś im wyparowały, bo rozmnażają zwierzęta na potęgę, a potem całe mioty porzucają w pudłach... Po co więc je rozmnażają, skoro nie mają dla nich zapewnionych wcześniej domów? Nasza pszczyńska Fundacja Zwierzęca Arkadia może już porzucone kociaki na tony przeliczać :( Zresztą z psami wcale nie jest lepiej... W dodatku jeden z psów (przepiękny husky) walczy o życie w lecznicy, a fundacja nie ma już ani grosza na zapłatę rachunków, tylko same długi :( Popaprany jest ten świat :(
A w sferze rękodzielniczej: dwie ślubne kartki sztalugowe - zdjęcia wyszły koszmarnie, mimo, że obrabiałam je w Irfanie próbując zbliżyć się do realnego wyglądu kartek, kolory i tak są nieco przekłamane... Trudno, innych fotek już nie będzie :(

Pozdrawiam Was gorąco w tę cudowną, upalną, niemal afrykańską noc :) Kocham taką pogodę, mogłabym żyć w takim klimacie przez okrągły rok. Na niebie iskrzą się gwiazdy, grają świerszcze niczym cykady w tropikach.... Jest bosko! Zupełnie nie rozumiem tego słyszanego wokół narzekania na  temperaturę, że niby za gorąco... Niby co, jak, gdzie? Ja się nawet dzisiaj nie spociłam, i w dodatku wciąż czuję niedosyt słońca... Jest cudownie, ja tak chcę przez cały rok! 

10 komentarzy:

 1. większość ludzi teraz nie ma wyobraźni i nie szanuje ludzi a co dopiero zwierzęta! Co do karteczek to piękne wyszly

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomimo zdjęć i tak widać, że kartki są super. Jeżeli chodzi o zwierzaki, to moja córka działa w TOZ i jestem przerażona tym co się dzieje. Niestety ludzie nie patrzą na to co się dzieje w około nich.
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważam, że bezmyślność powinna być karana. Dopiero wtedy niektórzy ludzie nauczyliby się robić użytek z tych szarych komórek, które noszą pod czerepem.

   Usuń
 3. To jesteś chyba wyjątkowa...ja lubię ciepło, ale takie umiarkowane... tak 24-26 st.
  Ale to może z wiekiem tak się dzieje, że upały nie są tak atrakcyjne jak w młodości... :)
  Karteczki śliczne... pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja od zawsze, odkąd pamiętam kocham upalną pogodę. Ktoś kiedyś nawet stwierdził, że w poprzednim wcieleniu pewnie byłam kaktusem :)

   Usuń
 4. Śliczne karteczki - bardzo eleganckie. Sama mam 3 koty (wykastrowane) z czego jeden wzięty z działki,w wielkie mrozy, na pół dziki - a teraz najbardziej wdzięczny. pozdrawiam. U mnie już chłodno 30 stopni ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chanya13 - wielki szacun dla Ciebie!

   Usuń
 5. witaj, śliczne rzeczy robisz!
  pozdrowienia aldia z arcadii kobiet.

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne kartki,co to za program do obróbki zdjęć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nazywa się IrfanView, mam go od baardzo dawna, polecał go administrator portalu rękodzieła kaan (które już nie istnieje). Nowsze wersje są podobno po polsku i mają więcej funkcji.

   Usuń

Dziękuję za każde słowo i zapraszam ponownie!