poniedziałek, 29 lipca 2013

Czekoladownik - znowu...

Witajcie! Żyjecie??? Nooo, dzisiaj to nawet ja odczułam, że faktycznie było upalnie :) U nas 36 stopni w cieniu. Jak dla mnie - bomba! Od dziecka uwielbiam upalną pogodę. Ktoś kiedyś nawet stwierdził, że w poprzednim wcieleniu najprawdopodobniej byłam kaktusem :) Chyba coś w tym jest, bo kocham słońce i mam dość, hmmm, "kolczasty" charakter :)
Dzisiaj więc wygrzewałam stare gnaty do oporu, aż rozbolała mnie łepetyna, naładowałam na jakiś czas swoje baterie słoneczne, i pomachałam igiełką przy makowych karteczkach, nad którymi siedzę już od kilku dni. Zrobiłam je trzy, pokażę, jak zrobię zdjęcia. Sklejałam je już późnym wieczorem, a to dla mnie nie jest odpowiednia pora na pstrykanie fotek. Potworki mi wtedy wychodzą...
A dzisiaj mam do pokazania czekoladownik, zrobiony jakiś czas temu, ale zupełnie o nim zapomniałam. To mój drugi czekoladownik z klapką pomysłu Fiolki - pierwszy pokazywałam w tym poście. Ten egzemplarz jednak nie ma kieszonki na pieniądze, a zamiast różowego wnętrza postawiłam na delikatny kolor kremowy. Szkoda, że nie ma już w sprzedaży tego zielonego papieru...
Trochę wykrojnikowych ażurków i perełek w płynie...


trochę embossingu na gorąco...


kilka perełek i kwiatów......i mam drobiazg, który, mam nadzieję, wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby :) 
Jutro kolejny gorący dzień,  podobno ostatni... a ja w pracy 10 godzin, oj, szkoda :( 
A swoją drogą, to fajnie byłoby móc mieszkać w Afryce, albo Ameryce Środkowej... Tylko jak moje nerwy zniosłyby tamtejsze robale wielkości tramwaju? Brrrr... zawał serca na miejscu!
Dziękuję za komentarze pod poprzednim postem :) Pozdrawiam Was, kochani Goście i do następnego razu!

5 komentarzy:

 1. Czekoladkownik śliczny :)
  Podziwiam Cię Cię dziewczyno, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie w takie upalne dni po prostu się roztapiam i tylko czekam kiedy zrobi się chłodno :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny czekoladownik,upał jest jak dla mnie nie do zniesienia,ja jestem zimolubna,nie przejmuj się że dzisiejszy dzień spędzisz w pracy,mówią że od piątku wracają upały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja się rozpływam pod wpływem tego gorąca!:) A czekoladownik wyszedł pięknie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny wyszedł :) a pomysł z klapką genialnie się sprawdza i do tego pięknie wykonany :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Swietny pomysl na zamkniętą kieszonkę na czekoladę i pięknie wykonany. Poza tym jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich prac krzyżykowych:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo i zapraszam ponownie!