czwartek, 13 września 2012

Zostałam wyróżniona :)

Spotkała mnie miła niespodzianka! Dostałam wyróżnienie od Anji ! To bardzo miłe, że podoba się komuś to, co tworzę, na tyle, by przyznać mi blogowe wyróżnienie :) To cieszy i motywuje zarazem. Dziękuję bardzo :)))


Aby dopełnić regulaminowego obowiązku, muszę wytypować i wyróżnić 5 blogów, które moim zdaniem na to zasługują i które mają liczbę obserwatorów poniżej 200. No i oczywiście powiadomić o tym autorki tychże blogów :) Oj, trudne zadanie, bo po pierwsze większość moich ulubionych blogów ma więcej niż 200 obserwatorów, a po drugie, wszystkie blogi, na których jestem stałym gościem, zasługują na to wyróżnienie :) Ale postaram się . Postanowiłam wyróżnić:

1. Niteczki Hanulka - za piękne hafty krzyżykowe, na które ja, odkąd zajęłam się scrapowymi kartkami, mam czasu o wiele mniej, niż bym chciała

2. W kolorym świecie muliny - za misterne hafty, uwielbienie latarni morskich (które i dla mnie mają czar magiczny) oraz piękne fotki seterów, cudownej rasy, z którą spędziłam swoją młodość :)

3. Mój ukochany haft krzyżykowy - także za haft, szczególnie jego niewielkie formy użytkowe, jak woreczki, zakładki, kosmetyczki - kocham!

4. Moje pasje - decoupage, scrapbooking - przede wszystkim za przepiękne decu, szczerze podziwiam i niezmiennie się zachwycam :)

5. Kolorowy świat Ani - za cudną, haftowaną biżuterię i tutorial, jak to zrobić :) Może i ja się kiedyś odważę i sprobuję :)


5 komentarzy:

  1. Gratuluję wyróżnienia i dziękuję, że chciałaś mi je przekazać:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję za wyróżnienie:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję!i również dziękuję za wyróżnienie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo i zapraszam ponownie!