sobota, 19 lutego 2011

Nadal papierowo

U mnie nadal króluje papier, ale już niedługo, bo mam zamówienie na dwie haftowane metryczki, więc trzeba będzie odłożyć papierki i mój obraz, i złapać za nieplanowany przerywnik. Ale na razie nadal robią się jajka, które pokażę trochę później, jak będzie ich więcej. A dzisiaj słodki upominek. Jakiś czas temu zrobiłam czekoladownik z cudnych turkusowych papierów Radość Lata połączonych z różowymi kwiatami. Wyglądał tak:


Bardzo spodobało mi się to połączenie kolorystyczne, i gdy teraz musiałam na szybko wykonać upominkowy czekoladownik, sięgnęłam po sprawdzony wzór. Wyszło tak, i bardzo się podobało:

 

i szczegóły:
 
 
 
 
 
Piękne różowe hortensje i lilia stąd.

Dzięki uprzejmości hodowczyni mojej Pipi dostałam od niej kilka zdjęć mojej pociechy z "wczesnego dzieciństwa". Tak wyglądała w wieku 6 tygodni :) Nic, tylko schrupać :) Zdjęcie pochodzi z hodowli Armida.


5 komentarzy:

 1. piekny czekoladownik,a psiak przesliczny

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartki kolorystycznie są pięknie dobrane:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem fanką Twoich czekoladowników :) Pierwszy raz zobaczyłam je u Ciebie - są śliczne! Ten też. A jaja... Jak Ty to robisz, że każde inne? I wszystkie piękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie, jak przeglądałam wcześniej nie zauważyłam tego, mam nadzieję że jak kiedyś jeszcze będę robić takie karteczki jak podpatrzę Twoje rozwiązanie nie będziesz zła?

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo i zapraszam ponownie!