sobota, 31 grudnia 2016

Na Nowy Rok...

Na koniec starego roku nie robię żadnych podsumowań. Nie mam też żadnych postanowień noworocznych. Dlaczego? Wystarczy mi wspomnienie noworocznego postanowienia z ubiegłego roku. Postanowienie było i co? I jak to wyglądało? Tak, jak zawsze to u mnie bywa, czyli totalna porażka... Miałam nie robić  tylu kartek scrapowych, miałam skupić się na haftowaniu obrazu... A tymczasem obraz Golden Gaze leży w szufladzie od... chyba od wieków całych! Lepiej więc nie obiecywać sobie gruszek na wierzbie, nie wpędzać się w zbędne frustracje i stresy - przecież codzienne życie dostarcza ich wystarczająco dużo, żeby jeszcze fundować sobie dodatkowe, i to na własne życzenie. Hobby ma być odskocznią od codzienności, radością, relaksem, odpoczynkiem i prywatną terapią stresu - nie jego przyczyną. Tak więc będę sobie dłubać w nadchodzącym roku na zmianę raz prace scrapowe, raz ukochane nade wszystko krzyżyki - w miarę potrzeb i chęci, i bez nerwów i wyrzutów sumienia, że robiąc jedno, zaniedbuję drugie. Chciałabym jednak w Nowym Roku znaleźć trochę więcej czasu na buszowanie po Waszych blogach i komentowanie - bo przez kilka ostatnich miesięcy to z tym u mnie wręcz tragicznie...
A na Nowy Rok powstał kalendarz, bo taka akurat była pilna potrzeba. Cudny, hortensjowo-ptasi papier w bajecznych kolorkach, z efektem akwarelowego rysunku, to "Rajskie Sonety" Magicznej Kartki.
 Tak wygląda tył kalendarza.I to by było na tyle.
Na koniec posta życzę wszystkim tu zaglądającym szampańskiej sylwestrowej zabawy, a w Nowym, 2017 Roku, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i mnóstwa czasu na realizację swoich twórczych planów! Do zobaczenia za... rok!

5 komentarzy:

 1. Jejku jaki piękny kalendarz!
  Szczęśliwego Nowego Roku!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny kalendarz!
  I jeszcze raz cudownego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł,piękny papier:) oj pamiętam Twoje słowa - mniej kartek,więcej haftu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowny kalendarz, bardzo ładnie wyszedł. i ten papier - faktycznie wspaniały ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo i zapraszam ponownie!