niedziela, 8 września 2013

"Jutrzenka" po raz pierwszy

Jak zawsze  - jestem spóźniona o kilka miesięcy. Podczas gdy inne kartkomaniaczki dawno już pocięły "Jutrzenkę" i zabierają się za tworzenie prac z nowych kolekcji, ja dopiero witam się z tymi papierami w cudownie pastelowych kolorach.
Musiałam zrobić kartki na tyle płaskie, by można było wsunąć je do koperty. Wybrałam format DL, bo mam sporo tych baz w zapasie, a poza tym bez problemu zmieszczą się w nich banknoty. Zauroczona kartkami Ktosi z wykrojnikowymi kwiatami postanowiłam też po raz pierwszy zrobić kartkę bez użycia gotowych kwiatów, korzystając jedynie z wykrojnikowych wycinanek. I oto, co mi z tego wyszło. Acha, te duże kwiatuszki dostałam od Ktosi :)Pozdrawiam Was serdecznie i pędzę na forum dogomanii, bo o 22.00 kończy się mój bazarek i muszę pilnować interesu, być może może jeszcze jakiś klient przed zamknięciem zabłądzi :)))

4 komentarze:

 1. Cudne! Taka koronkowa robota :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, bardzo delikatne karteczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne kartki! Bardzo delikatne i eleganckie. Ja też mam często tak jak Ty, że jeszcze nie zdążę pociąć jakiejś kolekcji, a już nowa wchodzi :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartki są cudne po prostu... Zachwycają swoją delikatnością...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo i zapraszam ponownie!