niedziela, 19 lutego 2012

Popełniłam plagiat

Przyznaję się bez bicia. Skopiowałam Agnieszkę. Toczka w toczkę. Dzisiaj pokażę to nieszczęsne pudełko-kieszonkowiec, z kieszonkami na pieniądze, które zmałpowałam od Agnieszki i z którym mam taki moralny dylemat. Ten pomysł kieszonkowca, który jest jednocześnie i kartką ślubną z życzeniami, i opakowaniem pieniężnego prezentu jest tak fantastyczny, że nie mogłam się oprzeć i kiedy znajoma poprosiła o coś takiego, zrobiłam, choć do końca nie wierzyłam, że wyjdzie mi tak, jak bym tego chciała. Uwaga - będzie duuuużo zdjęć :)
Dekoracje na kieszonkach podklejone kostkami 3D, podoba mi się ten przestrzenny efekt, dodaje lekkości i wyrazu. Miałam niezłą uciechę wycinając te dekoracje - naprawdę świetna zabawa!

Dostałam w końcu taki papier wizytówkowy, jak chciałam, piękny, biały, gruby, 250 gram. Dzięki temu ruszyła produkcja wielkanocnych kartek - jaj. Dzisiaj powstało 5 sztuk. Pokażę, jak złapię dzienne światło do zdjęć :)))
Karola w komentarzu do poprzedniego posta pytała mnie, gdzie w Pszczynie kupuję papier wizytówkowy. Otóż w trzech sklepach: w Akcydensach na ul. 3 Maja za Urzędem Skarbowym, oraz w Lokayu  i w Papirusie na Rynku.

10 komentarzy:

 1. przesliczne pudełko, wiem, że kopia, ale wyszło Ci idealnie, pięknie dobrałas kolory a to juz Twoja zasługa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Plagiat nie plagiat.. jest śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie. Zazdroszczę takiego talentu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie popełniony plagiat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aldona to jest przecudne!!!! A ten wózek, domek i reszta bajerów jest prześwietna. Gartuluję plagiatu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No i wyszedł Ci super,ja też zrobiłam pudełko ale bez kieszonek.To dość pracochłonna praca z tym wycinaniem:)pzdr i dziękuję za odwiedzinki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię te pudełeczka. Twoje śliczne kolorystycznie i całościowo:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mogę się na nie napatrzeć! Takie jest śliczniutkie. I te kropeczkowe papiery. Miodzio :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo i zapraszam ponownie!