poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Dzisiaj trochę akwariowo... i kot...

Niewiele mam ostatnio czasu na robótki, praca, zakupy, przedświąteczne porządki, na spacer z psem też potrzeba czasu. Mam jeszcze do umycia dwa okna, ale przynajmniej uporałam się wczoraj z gruntownym czyszczeniem akwarium. Robię to raz w roku, a mój kręgosłup straszliwie tego nie lubi :( Za to mieszkańcy akwarium z pewnością są mi wdzięczni :) Rośliny ograniczyłam do minimum. i tak za dwa tygodnie będzie już mała dżungla :)
A dzisiaj odpoczywałam i przy okazji machnęłam kota Margaret Sherry. Uwielbiam jej wzory, szalenie mi się podobają, są pełne humoru i wywołują u mnie niekontrolowane szczerzenie zębów w uśmiechu. Nie wiem, jak to się stało, że jeszcze nigdy żadnego nie wyhaftowałam. Czas więc nadrobić zaległości, tym bardziej, że pojawiła się okazja :) Oto uczony kot:


I parę fotek kilku mieszkańców akwarium. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak trudno fotografować ryby. Albo foty rozmazane, bo ryby są w ciągłym ruchu, albo paskudne odbicie w szybie widać... Kiepski ze mnie fotograf.

 Kirysek pstry:
 
 
Neony Innesa:
 
 
 Znowu neony, i widać jednego zwinnika jarzeńca:
 
 
 Zbrojnik niebieski wchodzi do swojej kryjówki:
 
 
 A tu wystawia z niej głowę, sprawdzić, co się dzieje w okolicy:
 
 
Lubię ten swój podwodny świat!

10 komentarzy:

 1. miałam kiedyś rybki,mogłam siedzieć i się gapić godzinami i dlatego ich nie mam hihhi.kocio śliczny

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocie motywy zawsze zdobywają me serce!:) Moja kocica Zuzanna właśnie się do mnie tuli i jest trochę zazdrosna;) Też chciałabym mieć akwarium z tak cudnymi mieszkańcami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjny hafcik. Oj rybki też je mam i potrafię godzinami na nie patrzeć. Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocurek śliczny, a rybki w akwarium też mam, ale morskie :)do tego skałki i ukwiały :))
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Jajku nie mogę nadal się napatrzeć na Twoje rybki, Ja mam problem z utrzymaniem roślinek zawsze rybki je wyjedzą mimo że mają dużo pokarmu. A kotek wyszedł Tobie super .

  OdpowiedzUsuń
 6. kocurek absolutnie uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kociak świetny wyszedł. Jeśli o rybki chodzi - nie znam się zupełnie na tych sprawach związanych z akwarium.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za miłe komentarze :) Magda, może masz po prostu ryby roślinożerne, które potrzebują swieżej zieleninki w diecie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Haft super a zdjęcia rewelacyjne. Ja bym pewnie nad takimi tydzień siedziała.

  OdpowiedzUsuń
 10. Oj, mój kręgosłup też czyszczenia akwarium nie lubi. Na szczęście u mnie gruntowne porządki akwariowe odbywają się w czasie wakacji, więc jeszcze trochę :) A kocisko superek.
  I dziękuję za odwiedziny u mnie i pozostawienie miłego komentarza :) A zdjęcia śliczne, uwierz, że moje wyszły duuużooo gorsze.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo i zapraszam ponownie!